Autobusová přeprava pro školy

Hledáte spolehlivou autobusovou přepravu pro školy s velkou kapacitou až 59 míst na jeden autobus? Firma J&M servis Vám zajistí autobusovou přepravu pro vaši školu za výhodných podmínek a cen. Naše autobusy řídí vždy profesionálové, dbáme na maximální bezpečnost, čistotu a v každém z našich autobusů jsou bezpečnostní pásy pro všechny cestující. Napište nám a mi Vám zašleme nabídku autobusové přepravy pro Vaši školu. Pobočka našich autobusu je v lokalitě Jihomaravský kraj, Brno a Brno venkov.

  Napsat poptávku

Pravidelné přepravy, výlety a další akce s našími vozy

Proč je výhodné využívat služeb JM servis?

Všechny naše služby můžete využívat nonstop 24hodin denně, auta jsou přistavována čisté, v perfektním technickém stavu, naši řidiči jsou profesionálové a mají odpovídající kulturu oblékání.

Kromě dopravy osob můžete využít přepravu zavazadel a zásilek.

Zajišťujeme profesionální služby v oblasti vnitrostátní i mezinárodní autodopravě.

Dopravu zajišťujeme vlastními auty s kapacitou 50 a 59 osob.

Rádi pro Vás připravíme nejvhodnější přepravu, časový harmonogram a kalkulaci.

V každém ohledu se s Vámi sehraný tým mladých lidí pokusí najít nejvhodnější řešení.


NABÍDKA PŘEPRAVY

zajištění odvozu z firemních i soukromých večírků, oslav, na svatbách, rozvoz svatebčanů, pohřby, na hory, dovolenou, služební cesty, společenské akce, na výlety turistů po památkách a zámcích, přeprava sportovců a umělců, individuální přepravy dle potřeby klienta, transféry na letiště či zpět, smluvní přeprava po celé ČR, přeprava pracovníků pro firmy  (montáže, porady, služební cesty, školení, výstavy atd.)

Školní přeprava ( na školu v přírodě, výlety atd. )


  Napsat poptávku

Renault Trafic Energy 145

7+1 míst, dvouzónová klimatizace,nezávislé topení, dotykový multimediální panel s navigací SD,AUX,USB, velký zavazadlový prostor

  Napsat poptávku


Autobusová přeprava osob

Disponujeme vozidly:


připravujeme...Přeprava nákladů do 3,5t

Převoz nákladů ve vozíku viz. foto

  Napsat poptávku